Afërdita dhe Lumi B: Superstar

Posted by

24Afërdita Dreshaj, e cila këto ditë ajo është e angazhuar me modelim në Gjermani, nuk po lë pas dore as muzikën.
Ajo ka bërë të ditur se së shpejti do të publikoj videoklipin e këngës ‘’Superstar”, realizuar në bashkëpunim me reperin Lumi B (Kaos).
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, javë më parë ishte në fokus të mediave turke, pasi ishte ftuar nga këngëtari turk Bülent Serttaş për tu shfaqur në videoklipin e këngës “İkimizde Bilemedik”.

Postimet me teme te ngjajshme

comments

try {Histats.start(1,2296885,4,24,200,50,"00000001");Histats.track_hits();} catch(err){};